hlavní strana

Beauty Lashes kapky a Perfect Lashes sérum na řasy


Snad každá žena chce mít dlouhé řasy a svůdný pohled. Ne každou z nás ale příroda obdařila. Proto je tu sérum na řasy, které Vám zaručí pěkné řasy bez nutnosti nalepování umělých řas.


Kapky na růst řas Beauty Lashes


Naše kapky na růst řas jsou vyrobeny z prvotřídních surovin s ohledem na kvalitu a účinek výrobku. Nanáší se na horní víčka, ale díky mrkání se dostane i na řasy spodního víčka. Tím jsou prodlouženy horní i dolní řasy. Přesvědčit se můžete v galerii. Výsledky jsou úžasné!

Díky našim kapkám na růst řas můžete mít svoje vlastní řasy až o 100% delší. Vaše přirozeně prodloužené řasy budou navíc tmavší, silnější, hustší a budou vypadat mnohem plněji.



Perfect & Beauty Praha praha@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Brno brno@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Ostrava ostrava@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Liberec liberec@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Olomouc olomouc@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Pardubice pardubice@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Plzeň plzen@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Hradec Králové hradeckralove@prodlouzeniras.info
Perfect & Beauty Zlín zlin@prodlouzeniras.info

Copyright © 2010-2016 ProdlouzeniRas.info | web | SEO & design | CZIN.eu